úvodník #2019

  •  
  •  
  •  
  •  

*

 

Bylo to nedobré znamení, když jsem v lednu roku 2016 >úvodník 2016< … psala něco o tom, že mám ruce rozhozené, mysl skákavou, oči těkavé a tělo roz-volněné. Definitely. :-) Protože následoval rok, kdy jsem přidala jen JEDEN >jediný< článek a další dva, kdy jsem nepřidala ŽÁDNÝ >bez komenáře<. To je dost bídná bilance. Na druhou stranu nemůžu říct, že bych nic nedělala. Jen nepíšu. Nestarám se o svůj zastrčený, a snad i trochu pošetilý, web. ;-)

 

Možná byste si mohli říct, že jeden by mohl využít čas k důkladnému promýšlení a přemýšlení nad věcí, potažmo nad sebou samou. … No řekněme, že by to mohlo „být rozumné“ (dalo by se v tomto smyslu užít také slovo „racionální“ (ech!) :), jen … co to vlastně je/znamená „být rozumný“? Kdo nebo co určuje, co rozumné je a co už není (lhostejno kam svými myšlenkami míříme)? Fakt nevím … a jak tak koukám kolem sebe, nacházím velmi mnoho subjektivních „pojetí“ toho, co (nebo čím?) jest onen „rozum“ (ratio, chcete-li) a co znamená „být rozumný“. Asi máme mnoho rozumů, předně – každý máme (očividně) „ten svůj“. Možná, že moje vynechání určité činnosti jen tak bez rozumu, bylo nakonec velmi „rozumné“. Who knows. :-)

 

„Všechno plyne a (vy)hnije v čase.“ …  blesklo mi tuhle hlavou. :-)

 

Co jsem tedy udělala za ten čas, který uplynul? Nanosila tuny knih. Kdybych jich měla přečíst tolik, jako jsem jich nanosila, jsem tu věčně …

(Lehce mimo téma … kdo vlastně ví, co je „potom“? … To zjistíme přece „až po-tom“.  ;)

 

No nic, poskočíme … úřady stále krouživě pracují pro tady >polyfunkční dům< a tady >polyfunkční dům<  :-) Letos budeme vědět víc. A snad bude i víc článečků.

 

*

poznámky k další edici (05) 

 

(Chybí mi parťák do webu.)

Nejsou články, nejsou odkazy.

V úvodníku … a ani jinde.

Tzn. dopsat články o „drobnostech“, které vznikly.

Husitské stříšky
Bohuslav
Nové Město nad Metují

Nové Město nad Metují II.
Park v Horních Počernicích
Vinný bufet
Těškovice
Vlčice
Parkovací dům
Vnitrobloky

 

Jupí! Mám seznam.

Jsem architekt.

(Hm, dobře, že to vím. ;)

 

Vzorový dům Bauhausu Georg Muche Haus am Horn

Leopold Bauer  

vila pro advokáta karla reissiga

 

Rozhodla jsem se a maličko si uzpůsobila web.

Moc ne, jenom trochu.

:-)

 


> úvodníky minulé

> archiv 

   •  
  •  
  •  
  •