edition #03

  •  
  •  
  •  
  •  

editions:  

03    02    01     00

 

 

Další poznámka, tak na okraj

 

Není to okraj jen tak obecný, jak by se mohlo zdát. Tento okraj je zcela svobodný ve smyslu plné práce. Plný okraj této práce není zbytečný, neboť jsme pro vás téměř vůbec nic neudělali, tedy nic jsme dlouho nenapsali. 

 

Stěhování

To je první námět našeho psaní. Přestěhovali jsme se z vlasti do vlasti. Je to sice taková vlast poloviční, ale je stále naše, i když poloviční. :-) A tak se usazujeme, a zase usazujeme, i když momentálně zapadáme vodou, snad se vody nepřevalí přes hřebeny a houpance, protože tady jsou ty krusty všude a do všeho lezou. :-) Naše stěhování není zas tak náhodné a souvisí s naším šokem před půlrokem, což jistě musíme respektovat. Sice ještě nejsme úplně oukej, ale svět nám odpustí a promine naše zpomalení. 

 

Hraběnka   

[SinglePic not found] Hraběnka je naše pracovní jméno Žofie Chotkové, jež se pro nás stala námětem lednové soutěže. Ta vyvrcholila nedávno, a proto se s ní už nemusíme tajit. Dopadlo to všelijako, ale přesto vás rádi seznámíme s celou věcí.  

 

[SinglePic not found]

 

Na Neklance – Nad Koulkou 

Trochu vizualizování a trochu navrhování se nám přihodilo těsně k našemu stěhování. A nevyhneme se ani troše trápení a troše baroka, které se na nás lepí … a odtud pochopíme, že máme trable s komerčními platnostmi a určeními. 


Břichatý opičky v koupelně

Jako nově usazení zjišťujeme, že náš byt je také obydlen neznámými tvory, které lze nazvat jedině opičkami. Volně se pohybují prostorem a schovávají se na skrytých místech. To je způsobeno tím, že nemají rádi světlo a nepříjemné lidi. Další poznámku budeme věnovat, doufejme, našim opičkám. Sice nevíme, jestli je to korektní, zvláště v ochraně zvířat, ale zdá se, že se tomu nevyhneme. Až nás zase jednou vyděsí k smrti, tak se budeme muset rozhodnout.

 

Svalovci

Už loni jsme sponzorovali příležitostné svalové klání mladých kulturistů z Moravy a Slezska. Tak letos jsme také přispěli, plakátkem.

Hory svalů se valí, a valí 

Snad se nepřevalí přes koryto

Valí se jím jako velká voda.

 


přehled rubrik >

na agregát (domů) >


 


  •  
  •  
  •  
  •  

Komentář

před odesláním komentáře vypočtěte *